Transformers - War of the Terranians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Földön ősidők óta élő Transformer faj, a terraniaiak családiasan éltek itt és védelmezték bolygónkat, amíg fel nem bukkantak az Álcák, hogy uralmuk alá hajtsák ezt a világot...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Setti




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Nov. 20.

Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete   Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete EmptySzer. Nov. 21, 2012 1:18 am

Név: Árnysettenkedő

Becenév: Setti (igazából jobban szereti, ha csak becézik)

Kor: 200

Állampolgárság: Álca

Kaszt: Triplaváltozó, Nindzsa

Lakhely: Az Álcák űrhajója, Nemesis.

Nem: Nőnemű

Jellem: Setti csinos, vonzó egyéniség, ám a kislányos külső mögött ott lappang maga a nőstény ördög. Magának való, sunyi, ravasz, szadista alak, aki örömét leli mások szenvedésében, az Autobotokat és a terraniaiakat különösen szereti, főleg, ha megkínozhatja őket. Nem riad vissza semmilyen módszertől, akár gyilkolni is képes saját vagy a főnök parancsa teljesítésének céljából. Ha pedig unatkozik, és nincs más dolga, előszeretettel játsza a jó kislányt és hízeleg a nemesebb Álcáknak, vagy pedig gúnyolódik azokkal, akiket nem kedvel vagy egyszerűen utál. Bár magányos farkas, szereti a figyelmet. Könnyen képes elcsavarni a férfineműek fejét, ha csak kedve tartja. Az évtizedek alatt annyira megnőtt az egoja, hogy legszívesebben ő lenne az egyetlen női Álca a csapatban, egyszerűen nem tűri a többi nőneműt, főleg nem a saját kolléganőit. Van, amikor nekitámad szó nélkül minden nőneműnek, csakhogy megmutassa, ki itt az alfa nőstény az Álcáknál, és a riválisának hol a helye, legyen az kolléga vagy ellenség. Épp annyi megalománia és ambiciózus van benne, hogy a haszonért és a dicsőségért szó szoros értelmében bármit megtesz, és ha bár nem vágyik a hatalomra, azokat szolgálja mindig, akik jelenleg az "alfahímek" a falkában.

Alt üzemmód: Honda FC Sport sportautó és Saab JAS típusú vadászgép

Előtörténet:
Setti, azaz Árnyéksettenkedő felmenőinek története nem ismert. Nemesisben látott napvilágot. Hogy megszületett-e vagy létrehozták, azt valaki vagy valakik magukkal vihették talán a sírba. Két Álca találta meg a kis protoformát a kazánházban egy gépezet alatt. Még Megatron is megdöbbent, hogy került a kazánházba egy kölyök, ezért megkerestette a szülőket vagy a tervezőket, azonban nem találták meg őket, még az idők folyamán se kerültek elő többé. A kis protoforma egy havasi triplaváltozó nevelése alá került, és elnevezték Árnysettenkedőnek. Setti csak hivatalosan engedi így nevezni magát, úgyhogy inkább mindenki Settinek szólította (kivéve Megatront, de egyértelmű, miért...).
Setti kemény, erőfeszítő kiképzést kapott, mint minden normális esetben minden újonc, viszont jól elkényeztette a nevelőapja, Fagypont. Amíg még kicsi volt, apaként gondoskodott róla, de ahogy Setti fejlődött, egyre csinosabb és büszkébb lett, valahogy nem bírt már töbet úgy tekinteni rá, mint a nevelt lányára, egyidőben egyre hevesebben igyekezett Setti kedvébe járni.
Egy nap, miután elfoglaltak és maguk mögött hagytak egy bolygót az Álcák kisebb energon rakománnyal, a kisebb társaság feldobta a hangulatot egy kis ünnepléssel.Setti is benne volt a buliba nem kevés kolléga örömére. Piszkálta a szánalmasakat, és bájcseverészett a méltóbbakkal. Éppen két tank izompacsirta társaságában iszogatott és flörtölgetett. Az egyik átkarolta és sugallmazott valamit Settinek, a másik simogatta a combját. Ennél kellemesebb társaságban nem is lelhetett volna örömöt a fiatal Álcalány, főleg, miután ezekkel az urakkal elvonult egy időre, de ahogy visszatért, szembe találta magát három dühös nőneművel. A középső, a legnagyobb Álcanő szinte tajtékozott. Először kötekedni kezdett vele, majd bökdösni.
- Mit csinálsz itt, te kis konnektor? MIT CSINÁLSZ???
- Először is légy egy kicsit udvariasabb, ha megszólítasz, másodszor meg éppen mennék vissza bulizni. - felelte Setti szemrebbenés nélkül, viszont kissé ingerülten. A három nőnemű látványa irritálta.
- Ne szájaskodjál, te kis hülye! Tudod ki vagyok én?? Én vagyok Ruina, és én vagyok itt a főnőstény!
- Tényleg? Nem is tudtam.
- Micsoda nagy pofája van! - szólt az egyik nőnemű.
- Nyírjuk ki! - javasolta a másik.
- Ez az egész terület és minden megkapható pasi az enyém! - kötekedett tovább Ruina. - Megírtad a saját végrendeletedet azzal, hogy kikezdtél két olyan pasival, akikkel én akartam ma kikezdeni! Eleve is mit képzelsz, hogy csak úgy lenyúlod előlem, a főnősténytől a férfiakat? Már az is irritált, hogy kis chipszarosként Fagypont kölke lettél, pedig a havasiak megkaphatók mindenre! Na de mostantól fordulni fog a kocka!
- Én is úgy látom.
Setti egyik ökle ökölbe szorult. Úgy tűnik, hogy a három nőneműnek még a nevelőapja is kell... na, őt meg aztán egy ostoba ringyó sa szemelheti ki magának, gondolta.
- Választhatsz, hülye picsa. - szólt ismét Ruina. - Vagy itt és most megölünk, vagy önszántadból fogod magad és eltakarodsz innen Nemesiszről, hogy soha többé ne lássunk. Itt minden az enyém. Minden terület, minden pasi, de még Megatront is meg fogom szerezni magamnak. Itt én mondom meg, melyik nőnemű kivel kezdhet ki, és kivel nem.
- Válassz! - harsogta a két barátnője is.
- Választottam. - szólt egyből Setti. - Azt választottam, hogy ti válasszatok inkább. Vagy elhúztok a francba, mint a vadlibák, vagy én voltam az utolsó, akibe beleköthettetek.
- Minket merészelsz?
- Igen, titeket merészellek...
Amióta az eszét tudja, Setti mindenféle és fajta más nőnemű irritálta. Ha egyet látott hízelegni és dorombolni valakinek, vagy sétálni a folyosón vele szembe és úgy tekintett rá, mint egy roncsra, legszívesebben az illetőket ott helyben széttépné. Ruina és a barátnői már az utolsó cseppet töltötték a pohárba. Senki se birtokolhat semmit... márpedig ő lesz az, aki megmondja a többi nősténynek a tutit... meg kell védenie saját területét és prédáit...senki se teheti tönkre büszkeségét és egoját... ez már nem marad szó nélkül...
Setti puszta kézzel nekirontott a nála nagyobb és rangosabb nőneműnek és társainak. Alighogy kellett némi erőfeszítés, a két barátnő apró darabokban végezte, Ruinát még jellenpillanatban üti, vágja, ahol éri. Nem kegyelmezett, pislogás nélkül bántalmazta a sikítozó nőstényt, aki már nem is tűnt olyan főnőstényinek, sokkal inkább gyenge, kiszolgáltatott virágszálnak... és ez nevezte magát istennőnek?!
Végül leteperte, és ráült a megroncsolt Ruina derekára, aztán ráhajolt a másik nő fele fölé. Kezében ott tartotta Runia ügyesen ellopott tőrjét, amivel végigsimított a fegyver előző tulajdonosának mellkasán.
- Tisztázzunk itt valamit egyszer és mindenkorra. - suttogta Setti. - Te már elavultál, anyukám. Itt én vagyok a főnőstény, és a magadfajta kurvák nem kezdhetnek ki velem, mert én tiprom el őket. Én felajánlottam, hogy húzzátok el a csíkot, de nem hallgattatok a szép szóra. Most nézd, a barátnőid halottak. Ugye bánod már, hogy megmutattam, hol a helyed?
Beleszúrta a tőrt Ruina nmellkasába, és meg is forgatta benne. Nem akarta rögtön megölni, mert látni akarta, hogy szenved a fájdalomtól sikoltozó nő, ezért nem szúrt oda, ahol még a szikrája vert.
- Fáj ugye? Meg tudlak érteni, hiszen minden döfés a büszkeségedbe, egodba, ambíciódba nagyon fájdalams tud lenni. Öt perccel ezelőtt én is így éreztem, mikor megjelentetek és belém kötöttetek. Szerinted Megatron kikezdene egy ilyen gyáva, gyenge nősténnyel? Na nézzük csak.
A tőrt benne hagyta Ruinában, hogy mindkét kezével megérintse a fejét. Játékosan megvizsgálgatta, majd egy hirtelen mozdulattal kifordította Ruina fejét.
- ELÉG!!! HAGYD ABBA!!! KEGYELEM!!! - üvöltött a fájdalomtól Ruina.
- Hmmm. - vágtam gondolkozó képet. - Jól megvizsgálva téged nem hinném, hogy te megérdemelnéd, hogy Megatron bevegyen azok a nőstények közé, akikkel eljátszana. Neeem... ő vagy bármelyik leendő alfahím túl büszke ahhoz, hogy ilyen roncsokat megjutalmazzon.
Elmosolyogtam, és visszahajoltam Ruina elfordított arcához.
- De attól kaphatsz még tőlem egy vigaszpuszit!
Megcsókolta Ruina arácát, és kihúzta a mellkasából a tőrt, amint aztán oda szúrta bele, ahol már a szikrája volt. Lassú fájdalmas halállal segítette vetett véget Ruina kínszenvedéseinek.
Az utolsó sikolyokat talán meghallották, és odajöttek egy páran. A kollégák megdöbbentek, mikor ott találták Settit három hulla között, amelyek egyikével ebben a pillanatban végzett. Ruina üveges tekintettel meredt a semmibe.
- Mi ez a ricsaj? - hallatszott egy jól ismert, parancsolgatós hang.
Megatron is megjelent. A bámészkodók elálltak az útból, hogy előre engedjék a fővezért. Setti gondolta, hogy talán bajban lesz, hiszen nem sokan maradtak a cybertroni robbanás óta az Álcákból, és a havasiak létszáma se volt elég a fennmaradáshoz, és nem tanácsos kinyírniuk egymást az Álcáknak. De hát egy ilyen örömért és területvédelemért megérte. Nagyon megérte egy ilyen árért alfa nősténnyé válni.
- Árnysettenkedő! Te meg mi a fenét műveltél ezzel a három másikkal? - kedzte vallatni az alfahím.
- Hát... - fogott bele a magyarázatba nyugodt, hidegvérű stílussal Setti. - Én csak megmutattam ennek a három alulfejlett nősténynek, hogy hol a helyük, és mit kap az, aki velem kezd ki. Én csak azt tettem, amit te szoktál tenni, mint a főhím, amikor meg kell védened a területedet a behatolóktól, mint például Üstökös.
A jelenlévő Álcák meghökkentek. Úgy tűnt, Megatront nem győzte meg ezek az érvek.
Épphogy felkészült a legrosszabbra, és belegondolt, milyen annyira halottnak lenni, mint Ruina és a barátnői, amikor Megatron váratlanul felröhögött. Mindenki már annyira megdöbbent, hogy azt nem lehetett fokozni, de még Setti is meglepődött. Az biztos, hogy nem erre számított. Megatront akkor látták utoljára ilyen jókedvűnek, amikor bevetette egyszer Iacont. De ez már nagyon-nagyon régen volt, Setti még csak nem is létezett...
- Na, így kell viselkednie egy női Álcának! - fordult az Álcák felé, és mutatott Settire, miután abbahagyta a röhögést. - Egy nőneműnek az én csapatomban tudnia kell, hol a helye, és hogy tegyen rendet a sajátjai között. Ilyennek képzeltem el mindig is a női csatlósaimat. - Aztán Settihez fordult. - Tetszik ez a modor, Árnysettenkedő. Főleg, hogy alfahímnek hívtál el. Látod, ebben igazad volt, én vagyok az alfahím, és mindig megmutatom mindenkinek, ki itt a főnök és az erősebb. Attól, hogy te vagy jelenleg az erősebb, kis fiatal nőnemű az Álcáknál, azért még nem jelenti azt, hogy előléptetlek. Ahhoz többet kell tenned, hogy még nagyobbat nőjj a szememben. De ez szép húzás volt, nem rossz egy olyantól, akit kis protoformaként találtak rá Nemesis egyik kazánházában. Ti ketten ott, takarítsátok el ezeket a hullákat!
Amint kiadta az utóbbi parancsot két Álcának, azok nekiálltak összeszedni a maradványokat, Megatron pedig elvonult vissza a trónterembe. A bámészkodók csoportja lassan szétfoszlott. Egy része vissza a buliba, másik része oda, ahonnan jött. Végül a takarítók és elmentek a maradványokkal, és már csak Setti, és a szintén helyszínre érkezett Fagypont maradtak.
- Ez kcisit durva húzás volt. - mondta kissé szigorúan Fagypont.
- Bocsáss meg, hogy látnod kellett, Fagyi. - kért bocsánatot Setti. - Te tanítottad meg nekem, hogy legyek büszke, és védjem meg magam azoktól, akik az életemre törtek.
- De mi volt ez a területvédős és alfahímes szöveg? - kérdezte a nevelőapja. - Mi nem Predaconok vagyunk, kislányom.
Setti kihúzta magát, és odament Fagyponthoz, majd megérintette a vállát.
- Tudom, de valahol mi is lehetünk állatok. Mechanikus állatok, amik őrzik területüket, főleg a hímek. Attól, hogy a nőstényeknél is van egy megadott ranglétra, én is csak egy olyan nőstény vagyok, mint bármelyik más, és alárendelteti magát a főhímeknek.
Fagyfont alig bírta türtőztetni magát.
- De ha nincs az alfahím a közelben?
- Akkor mással is beérjük.
Fagypont évek óta kénytelen volt visszafognia magát, mert nem mert kikezdeni a nevelt lányával. Most végül kitört belőle az elfojtott vágyak, és magához szorítva Settit csókolni kezdte. Setti sejtette már jó ideje nevelőapja zavarainak okát, de nem számított rá, hogy ennyire megkívánta. Azonban nem zavartatta magát, egy ilyen akció után édes lesz egy kis tapasztalatszerzés a nevelőapucitól. Nem is hibáztatta érte Fagypontot, hiszen a havasi Transformerek hímjei hevesek és könnyen elcsavarható a fejük.
Földi évekre számított ciklusokkal később Fagypont és Setti útjai elváltak. A havasi vezér visszahívatta a nevelőapát Havasbolygóra, így Setti magára maradt az Álcáknál. Ruina legyilkolása óta kegyetlen katonaként küzdött az energonrablások és világfoglalások folyamán. AZ idők folyamánt elterjedt a hír, hogy az Álcák tudósa, Jhiaxus létrehozott egy állítólagos tökéletes lényt annak érdekében, hogy végre valahol megélhessünk akármilyen bolygón. Azonban Megatron megparancsolta a megsemmisítését, aztán később Jhiaxus visszataszító technoorganikává vált, és számon lett űzve a csapatból azzal a feltétellel, hogy akkor a főhím nem fogja kicsinálni a vén hímet. Ettől később felvették a kapcsolatpt egy másik vén hímmel, aki évmilliók óta ey Föld nevű bolygón tartózkodik, és igyekszik lapátra tenni a legendás Prometheus Prime-ot, aki egykoron kimenekítette a civileket Cybertronról még az utolsó nagy háború és az apokalipszis előtt. Jelenleg ő egy technoorganikus, emberi érzésű és viselkesű faj, a terraniaiak és a bolygó ura.
A vén hím az első Transformerek 2. generációs leszármazottja, egykor Bukott nagyurat, az előző Álca főhímet szolgálta. Öreg, igazán gonosz és szadista tudós, és nagyon sok mindenben különbözött az elűzött Jhiaxusztól. Mindent elmesélt Protosról, népeiről és az emberekről annyi mindent, amennyire szüksége volt Megatronnak. Ő, a főhím és a trónbitorló Üstökös elmentek, hogy találkozzanak Protosszal, de vissza kellett vonulniuk, mert Fülelő valamit talált, bár mésfelől Megatron megsérült. Ahogy látta Setti, hogy Megatron megsérült, kicsit kételkedni kezdett. Úgy tűnik, Megatron se sérthetetlen. Látszólag Vortex is öregsége ellenére is szemet vetett a hatalmára. Ha Megatron a jövőben sérülni fog, vagy egy váratlan lázadás áldozatává válik, akkor új alfahím lesz az Álcáknál. De legalább az alfanőstény szerepét eddig egy nőstény se tudta elbirotolni Settitől, ám ki tudja, mi lesz Nemesisen, amíg ő távol lesz. Ugyanis Megatron visszatérése után megbízta őt, hogy induljon a Földre, és nézzen egy kicsit körül. Ha úgy adódik, akkor nyugodtan megtámadhat valakit és kikovácsolhat egy tervet, csak a lényeg, hogy az Álcák sikerének érdekében tegyen meg bármit. És így is lesz.
Elindult a Földre. Cybertroni jet és autó üzemmódját leváltotta két szép másik üzemmódra. Egy Honda FC Sport sportautó és egy Saab JAS típusú vadászgép. Épp olyan szépek és elegánsak, amilyenek kellenének is Settinek. Ahogy megnézte magának az embereket, egyszerűen elundorodott. Ezek a kis apró húsvér férgek hiszik magukat a Naprendszer egyetlen, intelligens lényeinek? Azt hiszik, övék a világ, pedig a bolygó jelenleg Protos Prime vezetése alatt áll... ami igaz, az igaz, hogy már nem sokáig. Ha mindent jól csinálnak az Álcák, megtalálják a Vector Sigmát, irányításuk alá hajtják a terraniaiakat, és ők lesznek az energiaforrásban gazdag sárgolyó új urai. Ezt a bolygót pedig átalakítják a Vector Sigma segítségével, és lőn belőle új Cybertron... milyen mesés, milyen csodás, Setti már alig várja, hogy mind ez bekövetkezzen.
Ez azonban még elég messze van, de attól ő úgy döntött, hogy megy egy kicsit vadászna. Hamarosan talál is valakit, akinek az életére törhet...
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2012. Feb. 03.
Age : 34

Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete   Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete EmptySzer. Nov. 21, 2012 1:25 am

Nagyon durva és aljas ez az előtörténet. De még jó értelemben, mert valóban ez egy igazi nőnemű, Álca. És még szép, hogy te leszel az alfanőstény, mert te vagy az első nőnemű Álca a fórumon, és ezt senki se veheti el tőled. Le a kalappal. Felkeresem Megatront, hogy jöjjön vissza a fórumra, ha szeretne játszani egy ilyen csatlósával. Very Happy

ELFOGADOM AZ ELŐTÖRTÉNETET. Írd meg kérlek az adatlapodat, és jó játékot! Fegyverként két nuncsakát és fejleszthető hosszú pengét.
Vissza az elejére Go down
https://tf-terranian.hungarianforum.com
Setti




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Nov. 20.

Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete   Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 6:49 am

Köszönöm, tisztelt terraniai alfanőstény. Már megyek is. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete   Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete Empty

Vissza az elejére Go down
 
Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gentar előtörténete
» Árnysárkány előtörténete
» Judynator előtörténete
» Hószárny Előtörténete
» Warusz előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers - War of the Terranians :: Adatbázis :: Előtörténet-
Ugrás: