Transformers - War of the Terranians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Földön ősidők óta élő Transformer faj, a terraniaiak családiasan éltek itt és védelmezték bolygónkat, amíg fel nem bukkantak az Álcák, hogy uralmuk alá hajtsák ezt a világot...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Warusz előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Warusz

Warusz


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Feb. 26.

Warusz előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Warusz előtörténete   Warusz előtörténete EmptyVas. Feb. 26, 2012 9:44 am

Név: Warusz
Állampolgárság: Ezüst Autobot
Lakhely: Föld
Nem: Férfi
Jellem: sebesség mániás és nő bolond, valamint ha kell átgázol mindenen és majd nem mindenkit, időnként kedves és törődöm jellem
Beállítottság: Változó
Alt üzemmód: Ezüst sport kocsi
Kaszt: Lőmester (türelmetlenebb fajta)
Kapott munkái: Felderítés, ki menekítés és ellenségre való le csapás

Szasz Warusz vagyok. Igen igen tudom nem kell mondani, de nem érdekel, hogy meg törtem befelé felé menet a garázs ajtót, szóval fogd be haver ez az én sztorim. Na szóval velem is úgy volt ahogy a többiekkel le gyártottak egy gyárban valahol amire már nem is emlékszem. Tudom tudni illene, hogy hol, de a memóriámat ki kellet cseréltetnem egy ütközés után, mondjuk a kasznit is, de ha nem felejtem el akkor erről is mesélek majd. Vagy várjunk csak az nem is ütközés volt hanem más. Ááá már nem is tudom majd utána járok. Na ott tartottam, hogy le gyártottak és be osztottak valami melóba, hogy csináljak is valamit és ne csak álldogáljak. Végeztem is a melót és ki élvezhettem a vezetés örömét. Mint mondjak nem vagyok egy Blörr, de a száguldást én is szeretem. De, hogy haladjunk a dolgokkal. Az volt a dolgom, hogy gyorsan és lehetőleg probléma mentesen mentsem ki. Persze én nem az a probléma meg oldó vagyok én csak be hajtok lövök ha kell majd ki hajtok amint ki tudom hozni azt akit kellet. Nőzni is szerettem, de van egy igaz szerelmem Arcee na nála szebb nőt nem láttam még. Már nem is tudom hol láttam meg, de bolondulok érte. De el kalandoztam kissé. Szóval végeztem a dogom ahogy tudtam, majd jött ez a háború. Na én mondom volt lövöldözés és menekítés rendesen. Nem egy haveromat vesztettem el és mivel senki nem válogatott köztünk mindig vissza lőttem arra akire kellet. Talán ezért is kerültem Magnus egyik külön válogatott csapata közé. De volt egy kis bibi ami nem tetszett. Csaták közben nem foglalkoztunk mással csak azzal, hogy az ellent irtsuk minden áron. Ez általában nem volt nagy gond sosem szerettem ha valami van az utamban, de egyik gyengeségem az, hogy azért mindenen nem tudok átgázolni. Szemem előtt láttam, hogy egyik társaim még azokat sem kímélik akik nem tudják meg védeni magukat. Ezt én nem tudom meg tenni, de már annyi társamat veszítettem el, hogy néha azt vettem észre, hogy igazat adok nekik néha meg nem. Hmm lehet, hogy rám férne már egy nagy generál. Na szóval jött a nagy bumm és ott feküdtem Cybetron már ami meg maradt belőle és belőlem. Majd rám találtak és össze raktak. Folytattuk is az ellenség keresését és pusztítását. Majd kaptam ezt a fel derítés melót ami már akkor nem tetszett mikor ki mondták. El is indultam a terra 4-re, de iónviharba kerültem. A vihartól meg sérült a hajóm és le zuhantam a Föld nevű bolygóra ott fel vettem egy jármű formát és keresni kezdtem az első értelmes életet. Eléggé csalódtam mikor ezt puha és kicsi formában találtam. Nem tudtam mit csináljak így egyenlőre kutatni kezdtem valami elég erős gép után ami által segítséget tudhattam kérni a kimentésemre mondjuk így.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2012. Feb. 03.
Age : 34

Warusz előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warusz előtörténete   Warusz előtörténete EmptyVas. Feb. 26, 2012 9:39 pm

Nos, rövid az előtörténet, de a tartalma miatt elfogadható!
Készítsd el az adatlapot és jó játékot!

300 DP-t, 900 Kreditet és 3 képességet kapsz.
Vissza az elejére Go down
https://tf-terranian.hungarianforum.com
 
Warusz előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gentar előtörténete
» Árnysárkány előtörténete
» Judynator előtörténete
» Hószárny Előtörténete
» Setti, azaz Árnysettenkedő előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers - War of the Terranians :: Adatbázis :: Előtörténet-
Ugrás: