Transformers - War of the Terranians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Földön ősidők óta élő Transformer faj, a terraniaiak családiasan éltek itt és védelmezték bolygónkat, amíg fel nem bukkantak az Álcák, hogy uralmuk alá hajtsák ezt a világot...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Egészségház

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Egészségház   Egészségház EmptySzomb. Dec. 15, 2012 6:17 am

Itt szerelik, gyógyítják a sérülteket, de gyakori még az emberi módszerhez hasonló rendelés is. Red Alert vezeti. Röntgen, Nurse és Takács, a három ápoló segít neki.
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptySzomb. Dec. 15, 2012 6:41 am

Blackarachnia elvitt téged az egészségházba, ahol Red Alert átvesz téged, és hozzálát a kezelésednek. A kedves havasi nővérke, Nursee segített neki, mivel a másik két kolléga a Blackarachnia által megfegyelmezett Bukottakat javították és méregtelenítették.
Red Alert annak ellenére, hogy a Bukottak most nagyon kiakadtak rád, ő nagyon rendes volt hozzád. Végig kedvesen és nyugtatóan szólt hozzád.
- Ne aggódj kedvesem, kis idő, és helyre jössz. Ha mégse, akkor legalább itt biztonságban leszel a többiektől.
Mikor befejezte a gyógyításod, úgy érzed, kicsit jobban vagy, de az orvos kérésére maradnod kell, hogy másnapra felépülj szépen. Megkéri Nursee-t, hogy vigyen be az egyik magánkórterembe, és fektessen le. Ő is nagyon gyengéden bánt veled végig.
- Itt kipihenheted magad, kismadaram. Nézd, társaságot is kaptál.
Rámutatott egy tarka színű húsvér macskára, aki csukott szemmel ücsörgött az éjjeliszekrényen. Bár a Bukottak városa elvolt rejtve emberek és Terraniaiak elől, sokszor a csatornákon keresztül bejön mégis néhány kóbor állat. A Bukottak már megszokták a jelenlétüket, de nem is zavarták őket, és azok se őket. Általában néhány Bukott szokta őket etetni, akik a felszínen egy ember járművének szerepét játszották, és néha bennük marad az étel. Barricade gyakran úgy tér vissza a californiai rendőrkapitányságból, hogy ő tele van félbehagyott fánkokkal, csirkelábakkal és csontjaikkal. Őt nagyon imádták az állatok...
A macska csak elfeküdt és nyújtózott élvezkedve, mikor Nursee gyengéden megcirógatta a hasát.
Blackarachnia ez idő alatt várt. Szokásos módon a falnak dőlve, ölbe tett kézzel. Mikor Nursee átvitt téged a magánkórterembe és lefektetett, felpillantott.
- Kérlek, úrnőm, várj egy kicsit, amíg kipiheni magát, aztán bemehetsz hozzá.
- Nem is akartam zavarni, de azért itt várok, hátha lesz valami. - felelte a Predacon úrnő.
- Jhiaxus nagyúr és Optimus Prime megbíztak valamivel, hogy mellette légy?
- Igen. Oktatási és büntetési célból... ne aggódj, Nursee, nem fizikai lesz, inkább elméleti.
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptySzomb. Dec. 15, 2012 6:58 am

//ELŐZMÉNY - Bukottak Városa - Fővezérlő Terem//

Hallottam, hogy valaki összeverte a támadóimat, akik elmenekültek fájdalmasan, aztán nyílik a szemeteskonténer, és Blackarachnia a hátára kapott. Mondta, hogy mennyire rövid látó és tudatlan vagyok, de tanítóliag. egrészt ezért nem szóltam vissza. a Másik két ok meg az volt, hogy túlságosan összevertek meg Blackarachniát tiszteltem. Ő volt talán az egyetlen, aki megérti, milyen ha valakinek állatformája van. Mikor bevitt az Egészségházba, ahol a két barmot is kezelték, Red Alert átvett és meggyógyított, majd Nursee bevitt egy magán kórteremben. Őket is tiszteltem, mert ők voltak a leg melegszikrájúbbak, akiket valaha ismertem. Nursee rámutatott egy tarka színű hús-vér macskára, aki az éjjeliszekrényen ült csukott szemmel. Elmosolyodtam, így mondva, hogy milyen aranyos, főleg, mikor elfeküdt és nyújtózkodva élvezkedett, mikor Nursee megcirógatta a hasát. átvittek a kórterembe, ahol a macska odajött hozzám, és megszaglászott. Sírni kezdtem.
- Inkább menj, nem akarom, hogy miattam halj meg... - hebegtem. - Miattam halt meg egy Alföldnyi állat, csak mert nem akartam elmondani annak az Álcának, hol van a városunk, hogy aztán az Álcák ide jöjjenek is mindenkit megöljenek, akit megtalálnak! - a macska bánatosan rám nézett, de ahelyett, hogy elment volna, vigasztalóan odabújtatta a fejét a nyakamhoz és csendben dorombolt, hogy megnyugtasson.
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:09 am

Mikor Nursee elment, a macska érdeklődött irántad. Blackarachnia kint szobrozott a folyosón, mikor meghallotta a kesergésedet, kicsit meglepődött. Ezek szerint mégis szíven döfött Setti utolsó mondatai, amit feléd vetett abból a szándékból, hogy lelkileg összetörj.
~ Hát igen, nem szokása nyilvánosság előtt bármi bűntudatot mutatni, de képes mégis kiakadni. És ha igaz, hogy minket se szeretne elveszíteni, valahol a szikrája mélyén mindenki mást is megóvna, de még az embereket is, csak ő nem tud erről. De ami megtörtént az már megtörtént, muszáj lesz jobb Bukottat csinálnom belőle, ha meg akar mindenkit menteni.

(eltelik két nap)

Red Alert kienged téged, amint már úgy vélte, jobban vagy. Blackarachnia már várt rád.
- Örülök, hogy már rendben vagy. - mondta az úrnő. - De mielőtt elkezdjük a büntetésedet, beszélgessünk el egy kicsit.
Leült ölbe tett kézzel a váró egyik székére, és rád tekint nagy komolyan.
- Ülj le!
Ahogy teljesíted a kérést, elkezd beszélni.
- Amin keresztül mentél, igencsak megviselt téged is és mindenki mást is. De mindenkit egyenként másként. Vegyük például Ciklont. Bár tegnapelőtt dühös volt rád, de mégis megmentette az életed, őt is megrázta a küldetésének kudarca. Ezúttal végre sikerült valamit jól csinálnia az életben, és úgy érezte ez mindenképpen sikerülni fog... aztán meg jött a robbanás, és a hadi megbeszélést félbehagyták. Most, hogy a példát is letudtuk, hadd kérdezzem meg tőled: hogy érzed most magad?
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:39 am

két napig lábadoztam, mire Red Alert kiengedett. Már várt Arachnia, hogy megbüntessen. De előtte beszélgetnem kellett vele egy kicsit. leültem, elkezdte, hogy Ciklon tegnap előtt nagyon mérges volt rám, ágis megmentette az életemet, és őt is megrázta a küldetés kudarca. Na persze, pont egy Álcát... Aztán megkérdezte, hogy érzem magam.
- Nem jól. - szipogtam. - Tegnapelőtt is bebizonyosodott, hogy csak egy hasztalan korcs vagyok, akit senkit nem szeret... Inkább haltam volna meg! - mondtam neki. - Tudja, miért csak az állatokat védeném meg? Mert ők képesek feltétel nélkül szeretni, és elfogadják a másikat úgy, ahogy van! De az emberek?! Őket csak a pénz meg a hatalom érdekli, ha kell, a saját gyereküket eladnák, megölik a másikat pár darab papírért, és mindenkin átgázolnak, aki nem olyan, mint ők! Miféle intelligens lények az ilyenek? - itt visszatartottam a könnyeimet. - Mikor apám meghalt, teljesen egyedül maradtam, mert csak ő volt nekem. Az állatok számomra olyanok, mint a testvéreim, mert ők elfogadtak. Az állatoknak köszönhetik meg, hogy annyi minden fel lett találva, mert sok dolgot állatok inspiráltak, de ezek az "emberek" hálából mind egy szálig megölik a bundájukért vagy a körmükért! Egyszer láttam olyan nőt, aki megnyúzatott szőrmekabátnak egy gyönyörű Husky-t csakhogy a 7 éves kislányának ártson vele, és megúszta, mert mindenki a nőt imádta és csodálta! Ezek után hogy higgyek abba, hogy létezik jó ember?!
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptyHétf. Feb. 04, 2013 12:03 am

Blackarachnia végighallgatja a panaszáradataidat, de neki gondolkoznia se kellett, mire így szól:
- Nézd, értem, mire akarsz ezzel kilyukadni. Sajnos vannak rossz Transformerek és rossz emberek, de nem mindenki ilyen. Itt rengeteg Bukott él úgy, hogy egy ember járműve vagy állata, és egyik se panaszkodik. Itt a hiba! Te csak azokat vagy hajlandó látni, akik gyilkolni és háborúzni tudnának a hatalomért, de azokat szó szerint figyelmen kívül hagyod, akik számítanának, és inkább csak az állatokkal foglalkozol. Mi is bestiarobotok vagyunk, de tudnunk kell távolabb is látni az állatoknál. Ez a rossz hozzáállásod és mások ok nélküli megtámadása a saját véleményed miatt a saját és a társaid vesztét okozod egy nap. Sőt, már okoztál is vele nagyon sok bajt. Ha megfogadod a jótanácsomat, legközelebb ismerd meg jobban az emberi faj legtöbbjét, mielőtt cselekszel.
Végül felállt.
- Nem érted, sőt szerintem nem is akarod megérteni, de majd később rájössz, mire akarok kilyukadni. - mondta, miközben kivillantja a csápjait. - Hát akkor kezdjünk neki.
A csápjaival beléd kap, a mérge körbejárja a vezetékeidet és energonjaidat, amíg teljesen össze nem esel kábán. Aztán, amikor magadhoz térsz, a Dzsungelbolygón találod magad az otthonodban. Épphogy észbe kapnál, amikor egyszer csak meglátod az édesapádat. Ő egy darabig nem veszi észre a jelenléted, majd aztán megfordul dolga végezte alatt, és megpillant.
- Ki vagy te, és mit keresel itt a birtokomon?
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptyKedd Feb. 05, 2013 7:04 am

- Nézd, értem, mire akarsz ezzel kilyukadni. Sajnos vannak rossz Transformerek és rossz emberek, de nem mindenki ilyen. Itt rengeteg Bukott él úgy, hogy egy ember járműve vagy állata, és egyik se panaszkodik. Itt a hiba! Te csak azokat vagy hajlandó látni, akik gyilkolni és háborúzni tudnának a hatalomért, de azokat szó szerint figyelmen kívül hagyod, akik számítanának, és inkább csak az állatokkal foglalkozol. Mi is bestiarobotok vagyunk, de tudnunk kell távolabb is látni az állatoknál. Ez a rossz hozzáállásod és mások ok nélküli megtámadása a saját véleményed miatt a saját és a társaid vesztét okozod egy nap. Sőt, már okoztál is vele nagyon sok bajt. Ha megfogadod a jótanácsomat, legközelebb ismerd meg jobban az emberi faj legtöbbjét, mielőtt cselekszel. - grrr... ÁRULÓ! Ő is csak egy haszontalan emberimádó, mint a többi idióta! Mégis hogy mer olyant pofázni ő is, hogy van jó ember?! Miért nem esik már le neki, hogy nincsen olyan?! Meg ne pofázzon az emberi partnerekről, csak mi szívnánk meg vele, és csak megöletne minket egy olyan féreg nagyon is jól tudom!


Méghozzá onnan, hogy volt egy dolog, amit soha nem mondtam neki és Optimus Szánalomnak valamint az összes idiótának, mert azért is csak engemet hibáztatnának: nekem is volt egy emberi partnerem, akiről soha nem beszéltem nekik. Egy milliomos, de tolószékes fiatalember, Lucas. Amikor egyszer úgy megsérültem, hogy felszállni sem tudtam, ő és az emberei bevittek a hatalmas hangárjába, és ott ápolgattak, amíg fel nem épültem. Azt mondta magáról, hogy segíteni akar minden jóságos emberen és állaton, de a bénultsága korlátozza. Ezért hálából és az azonos célból megtettem én helyette mindent amit kért: súlyosan beteg hajléktalanokat vittem az ő kórházába, a menhelyére kidobott állatokat vittem, ételt és ruhát adtam a szegényeknek, mindezt titokban. De egy nap...

Az egyik embere elhívott az egyik erdő egy olyan részére, ahol nem volt térerő. Mikor odaértem, sírt és mondogatta, hogy sajnálja, sajnálja. Mikor kérdeztem mit, elmondta Lucas-ról a szörnyű igazságot: igazából nem az, akinek ismertem. Egy gerinctelen és velejéig aljas gazember volt, akit csak a saját maga érdekelte. Elmondta, hogy a hajléktalanokat, akiket a kórházba vittem, igazából nem meggyógyították, hanem veszélyes vegyszereket próbálgattak ki rajtuk, és ha egy meghalt, akkor egyszerűen kidobták a darálóba, majd a kutyáknak adták oda a maradványokat. Az állatokkal, amiket a menhelyre vittem, ugyanúgy bántak, csak mérgekkel. Akiknek ételt és ruhát adtam, Lucas az adományokért cserébe vagy a gyerekeiket követelte kísérleti nyúl gyanánt, vagy ellenkezés esetében megölette őket. Az ember azért mondott el mindent, mert ő már nem bírta tovább. Teljesen lesokkolt a tudat, hogy Lucas csak úgy kihasznált, és közben hazudozott nekem. Aztán mérgembe odamentem hozzá és megkérdőjeleztem, hogy igaz-e. Mire flegmán közölte, hogy igaz, és már nincs szükség egy "hülye szuka korcs" munkáira, úgyhogy menjek el. Dühöm olyan nagy lett, hogy kivertem a lelket is belőle, és otthagytam meghalni. Hihetetlenül fájt, hogy az egyetlen ember, akibe megbíztam csak kihasznált, majd eldobott, mint egy zsák szemetet. Eldöntöttem, hogy ez volt az első de egyben utolsó alkalom, hogy "emberi" partnerem legyen, hiszen megint csak kihasználnának, ahogy ő tette.


- Nem érted, sőt szerintem nem is akarod megérteni, de majd később rájössz, mire akarok kilyukadni. Hát akkor kezdjünk neki. - Hirtelen azt láttam, hogy kivillantotta a csápjait.
- Maga meg m- - mielőtt kérdeztem volna, belémkapott, a mérge pedig körbejárta teljesen a vezetékeimet és az energonjaimat, majd összeestem. Mikor magamhoz tértem, alig hittem a szememnek: Dzsungelbolygón vagyok. mire észbekaptam volna, megláttam az édesapámat.
- Apa...? - azonban mikor megfordult ez a hang jött ki a torkán:
- Ki vagy te, és mit keresel itt a birtokomon?
- Hogyhogy ki vagyok? - kérdeztem. - A lányod vagyok, Hószárny!
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptySzer. Feb. 06, 2013 11:07 pm

Ahogy feleltél édesapád kérésére, ő csak összevonta a szemöldökét és végigmért.
- Te nem vagy a lányom. Nem lehetsz az! Nem! Te csak egy fajgyűlölő kis féreg vagy! Látom és érzem a páncélodra alvadt emberi vér szagát! Gyilkos!
AMint észreveszed te is, tele vagy emberi vérrel és egyéb belsőséggel. Az apád nemhogy nem ismer meg téged, de még el is undorodik tőled. Hamarosan az otthonodból kilép egy számodra ismerős alak, és felismered Judynatort.
- Apa? - kérdezte a lány. - Mi történt?
- Semmi baj, kicsim, egy fajgyűlölő, de majd megoldom. - szól rá Judyra az apád. - Nem hiányozna, hogy téged is megöljön azért, mert más vagy, mint mi!
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 10:00 am

- Te nem vagy a lányom. Nem lehetsz az! Nem! Te csak egy fajgyűlölő kis féreg vagy! Látom és érzem a páncélodra alvadt emberi vér szagát! Gyilkos! - nem értettem, miről beszél, amíg megláttam magamat. tele voltam vérrel és belsősséggel, pedig évek óta nem öltem embert. És ekkor jött Judynator! Az a rohadt szuka!
- Apa? Mi történt?
- Semmi baj, kicsim, egy fajgyűlölő, de majd megoldom. - szól rá Judyra az apád. - Nem hiányozna, hogy téged is megöljön azért, mert más vagy, mint mi! - MIT MŰVELT AZ APÁMMAL EZ A KUR**?!!! Azonnal neki rontottam mérgembe, félrelökve apámat:
- TE ROHADT SZUKA, HOGY VOLT BŐR AZ EMBERIMÁDÓ POFÁDON KIMOSNI APÁM AGYÁT?! MEGÖLLEK TE RIBANC!!!! - és előkaptam a késemet, és többször is megpróbáltam belészúrni, hogy ott helyben megdögöljön ez a ribanc. mégis mit képzel, hogy csak azért feléleszti az apámat, hogy kimossa az agyát, csak mert mindenki rühellte a képét?!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egészségház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egészségház   Egészségház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egészségház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers - War of the Terranians :: Egyéb területek :: Bukottak városa-
Ugrás: