Transformers - War of the Terranians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Földön ősidők óta élő Transformer faj, a terraniaiak családiasan éltek itt és védelmezték bolygónkat, amíg fel nem bukkantak az Álcák, hogy uralmuk alá hajtsák ezt a világot...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fővezérlőterem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyHétf. Dec. 10, 2012 1:41 am

Innen figyelnek meg mindet a bukottak és tartják a kapcsolatot a felszínen tartózkodó társaikkal, vagy osztják ki a parancsokat. Itt szokott többet tartózkodni Optimus Prime
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyHétf. Dec. 10, 2012 2:11 am

Ciklon elvezet a fővezérlőbe, ahol néhány fontosabb tag már jelen volt. Ott volt Pusztító, aki a vezérlőgépeknél ült. Ott volt Blackarachnia, aki távol a többiektől, ölbe tett kézzel figyelte az eseményeket. Ott volt Red Alert, hogy kezelésbe vegyen téged. Ám ott volt Optimus is, akinek a sötét tekintete elárulta, hogy az ő dühe olyan nagy, hogy Cikloné ahhoz képest olyan, mint egy gyermeki kacaj.
Jhiaxus is ott volt. Ám ő, mint Blacharachnia, ő is távolabb ült, és csak nézett az összeérintett ujai közül és lélegeztető mögül, amiből krákogó, szuszogó hangokat hallatott.
Nagy feszültség ült ki a teremben.
- Nos? - kezdte Optimus csendesen.
Ám mielőtt elkezdenél indokjaidat megosztani velük az állatokkal kapcsolatban, Optimus leállít, és rászól Pusztítóra, hogy kapcsolja be az egyik képernyőt. A képernyőn az esti híradó ment.
- ... Az elkövető látszólag egy madáralkatú Transformer. Nem kevés ember látta a robbanás helyszíne felé repülni, miután a szemtanúk szerint az Európában körözött Judynatorral és néhány társukkal együtt látták. A robbanás többmilloárdnyi kárt okozott, elpusztított több, mint háromszázezer embert, megsemmisített egy védett környezetet is, köztük kihalófélben lévő állatokkal. A magyar kormány az amerikai kormányt és a Terraniai Szövetséget okolja. A Terraniaiaki képviselője bocsánatot és őszinte részvétet adta ki hozzátartozók és Magyarország számára. A kárt megtéritik, és az elkövetőt azonnal hatállyal körözés alá veszik. A világ minden kormánya felhívja a lakosság figyelmét, hogy aki látja az elkövetőt, aki személyleírás szerint egy nagy fehér sólyomszerű madár, azonnal értesítse a katonaságot...
- Ennyi elég is volt, kapcsold ki. - utasította Optimus a veteránt, aki engedelmeskedett.
Optimus dühös tekintettel fordul vissza feléd.
- Tisztában vagy vele, hogy mit tettél, Hószárny? Tudjuk, hogy nem te, hanem Álcák követték el ezt a súlyos robbantást, és téged beállítottak bűnbaknak, de mégis... mit kerestél ott?? Külön parancsba adtam, hogy kémkedj a terraniaiak után, hogy megtudjuk, mit keresnek itt az Álcák! Kértelek, hogy maradj veszteg és ne avatkozz bele a dolgukba, de te megszegted a parancsomat! Ráadásul hagytál elpusztilni egy csapat ártatlan lényt! Itt Emberekre és állatokra is egyaránt gondolom, úgyhogy ne gyere nekem az emberellenes kifogásokkal, mert nem érdekel itt senkit sem! Mégha az az Álca tervezett volna egy tömegpusztítást, inkább feláldozhattad volna magad és megmented az állatokat, vagy valami, így akkor még mi se kerültünk volna nagy bajba! Mi több, hála a te ostobaságodnak Ciklon küldetése is kudarcba fulladt! Egy nagyon fontos információt akart volna megszerezni, és nagy nehezen sikerült beépülnie egyszerű katonai helikopterként a hadseregbe, de kénytelen volt felfedni a kilétét, hogy megmentsen téged! Az nem baj, ha az Álcák tudomást szereznek rólunk, de emberek és Protos Prime előtt még titokban akartuk volna tartani a kilétünket! Megint kezdhetjük előlről azt, amit Ciklonnal elkezdtünk mindannyian! Pedig akármilyen ostoba is, ő lett volna a legjobb arra, hogy a katonák közé menjen... most, hogy ő róla is tudnak, fogalmunk nincs, hogy ezután hogy építsünk be közéjük valamelyik emberünket!
- Ami megtörtént, megtörtént. - hörögte Jhiaxus. - Előbb-utóbb fel kell fednünk kilétünket, akárhogy is akarja a sors, hogy így legyen. A bújkálásunknak hamarosan vége. Ám arra nincs bocsánat, amit elkövettél, Hószárny. A büntetésed súlyos lesz. Ha netán van valami mondani valód, akkor szólj, gyermekem. Ha van valami információd, amit attól az Álcától tudtál meg, közöld velünk, és talán a büntetésed nem lesz olyan súlyos.
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyHétf. Dec. 10, 2012 3:25 am

//ELŐZMÉNY: Magyarország - Nagyalföld//

A a r****c felrobbantotta az Alföldet, ráadásul én lettem a bűnbak! És mintha nem lett volna elég, az a hülye iklon lebuktatta magát!
- Idióta, jobban tette volna, ha hagyja, hogy elintézzem a saját módszeremmel őket! - kiabáltam Ciklonnal, mielőtt elértünk a fővezérlőbe, ahol megmutatták, hogy a hülye emberek szerint én robbantottam fel a fél országukat, egy elmebeteg pszichopata vagyok és blablabla. Optimus aztán leordított, hogy minek szegtem meg a parancsot. De felpipultam, mikor kijelentette, hogy hagytam az állatokat meghalni.
- NEM AKARTAM HAGYNI ŐKET, ÉS AZ EMBEREK NEM ÁRTATLANOK! AZ A S***A NEM ÉRTETTE AMIT MONDTAM NEKI! - de rám sem figyelt. Nem is csodálom, mert állandóan csak Magnusz megölése járt a processzorában, amilyen őrült volt... Aztán Jhiaxus kérdezte, van-e mondani valóm.
- Szerencsére megtudtam, mik az Álcák terve, mielőtt az a szuka megjelent. - mondtam neki cinikusan.- Az Álcák terve az, hogy elfoglalják a Földet, az emberimádókat pedig a rabszolgájukká akarják tenni. Bár inkább megölném őket, amiért tönkreteszik a saját bolygójukat... - Majd Ciklonhoz fordultam - Valamit el kell mondanom: köszönöm, hogy e******a a küldetését ahelyett, hogy hagyta volna, hogy elintézzem magam azokat a férgeket! Hiszen még az Álcáknál is tanítják, hogy tojja le a bajtársát, ha bajban van, mi a fenének nem bír a helyén maradni, mikor kell?!- kiabáltam vele, mivel tényleg nem kellett volna. - És ne merje azt mondani, hogy az én hibám! Meg volt a tervem, de az a s***a olyan elmebeteg volt, mint maga, mikor nem alszik! Épp elég bajom van, hogy a r****c szerint én vagyok az egészért a hibás, és meghalt miatta egy csomó állat! De nyugodtan értsen maga is egyet a volt társával, aki lehet, hogy az ágyasa volt, hiszen maga is teljes szikrájából utálja a hozzám hasonlókat, csak mert a maga állatát nem nyúzták még meg kabátnak!


A hozzászólást Hószárny összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 13, 2012 4:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyKedd Dec. 11, 2012 1:54 am

Hószárny jól sejtette, hogy nagyon kihúzta mindenkinél a gyufát a háborgásaival, valamit egyáltalán nem is volt igaza semmiben sem. Ciklon meg nem az a fajta őrült volt, aki hagyta volna magát ennyivel. Ahogy elkezdte őt szidni a nála sokkal kisebb rendeltetésű, fiatal Predacon, fogta magát, és bemosott egyet a lánynak. Ez nem volt elég, végig a földbe tiporta ökleivel és a lábaival.
- Te hálátlan, mocskos, idióta tollas dög!! Talán hagytalak volna egy nálad erősebb, többmillió főből álló kommandóval szemben?? Már akkor bukott miattad a küldetés, amikor hála neked egy Álca csaj felrobbantotta azelőtt a fél alföldet, mielőtt bármit is megtudtam volna! Na mindjárt kitaposom a beledet, és akkor Jhiaxus bácsi is meggondolja legközelebb kétszer is, hogy egy ilyen önző, egoista, idegbeteg dög tyúkszaros életét megmetse!
- Ciklon, ne! - kiáltott rá Pusztító. - Azonnal fejezd be! Nem megoldás, ha összevered!
- Pedig megérdemelné, mert elbaszott mindent!
Ciklon már Hószárny arcát taposta, mikor Blackarachnia odament, és egy nyugodt mozdulattal megragadta a társa combját. Gyengéd, de mégis határozott erővel, hogy ne bántsa tovább Hószárnyat.
- Elég lesz. Inkább azon gondolkodjunk, hogy tovább. - mondta a fekete özvegy. - Azzal egyetértek, hogy nagyon nagy ostobaságot művelt Hószárny, de ha nem vetted volna észre, Jhiaxus úr mondta, hogy majd ő kezeskedik a büntetéssel illetően.
- Igen, ez igaz... - sóhajtott a havasi bukott, és letette a lábát, miután az el lett engedve. - Bocsánat... csak kudarc utáni buzgalom, és meg ugye tudjátok, hogy nem szeretem a sértegetést... ja és még valami, Hópicsa: hogy lett volna az ágyasom egy olyan Álca, akit nem is ismerek, bazdmeg!!??
- Még egy káromkodás, és a torkodon dugok le egy szappant, hogy kimost a szádat! - fenyegetőzött Pusztító.
- Jól mondja, elég lesz. - nyugtatta Blackarachnia is. - Inkább hagyjuk tovább beszélni a főnökeinket.
Optimus bólintott egyetértően, majd felállította a vállánál fogva Hószárnyat.
- Nagy a szád, nem tagadom, viszont sok mindenben nicns igazad. - magyarázta Optimus. - Mi se szeretjük, hogy az emberek legtöbbje pusztítja a saját otthonukat, ahogy Magnus tette Cybertronnal. Én is teljes szikrámból már most végeznék vele, de más terveink annál még fontosabb. Meg kell szereznünk a megfelelő energiaforrásokat, hogy végbevigyük a legfőbb tervünket Cybertronnal kapcsolatban. És mond elmondom az érveket, amik befolyásolják mind azt az ostobaságot, amit mondtál. Először is Ciklon akármilyen ostoba néha, de az ő mentsége, hogy megmentsen téged egy többl égiónyi katonától, akik akár egy gombnyomással végeztek volna veled, hiába állítgatod, hogy te így vagy úgy... értsd meg, ezek megöltek volna téged! Ebből látszik, hogy Ciklon szikrája mélyén nemes lélek, és az életét adná, hogy megmentse bajbajutott társait, köztük téged is. Küldetése robbantás idején fulladt kudarcba, úgyhogy neki jó oka volt rá, hogy végül felfedje magát. De te meg se szólalj, te vagy itt egyedül az, aki megszegte a parancsomat ok nélkül, és miattad az információszerzés is kudarcba fulladt. Másodszor nem minden ember az, akinek gondolod. Nem kevesen vagyunk, akiknek egy ideig voltak embertársaik, akikről csak szép emlékek maradtak. Még mielőtt megalakult volna a Bukottak népe, sokáig egy ír sofőrnek voltam a kamionja, és ő egy nagyon rendes ember volt... ha tudni szeretnéd, volt neki egy német juhásza is, akit szeretett. Sajnos a sofőrömet elvitte a prosztatarák, a kutyája pedig elkerült az unokájához. Megmutatom majd neked, hogy él a mai napig Hutch. Harmadszor CIklonnak, nekem és annak az Álcának is igaza volt. Te vagy az oka mindennek. Ha ilyen elmebeteg, akkor is azt kellett volna tenned, ami a helyes mindannyiunk és az állatok szerint, nem pedig személyes célú bajkeverés. Te is idegbeteg vagy, és egy szót se szólj ezek után! Ha a terraniaiak elfognak téged, már nagy esély lesz arra, hogy lebukjunk, mielőtt mi fedjük fel magunkat. Nem kellett volna megmutatnod magad, így az Álcák előtt is a létezésünk továbbra is titok maradt volna. Negyedszer pedig nem tűröm, hogy így merj beszélni Jhiaxusszal, vagy bármelyik feleteseddel, főleg nem velem! Amikor idekerültél megmondtam neked, hogy itt mindenkitől tiszteletet és engedelmességet várok a másik iránt, és összetartást. A jövőben légy egy kicsit óvatosabb, összetartóbb és próbálj gondolkozni, mielőtt cselekszel. Ha ennyire fontosak neked az állatok, akkor ne érdekeljen, milyen őrült a bántalmazó, meg kell őket is védened, ahogy azokat az embereket is, akik sose ártottak még egy légynek sem.
Azzal elengedi a válladat, és távolabb lépett.
- Mivel köröznek téged, nem hagyhatod el a várost.
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyKedd Dec. 11, 2012 2:22 am

//közben átírtam az előző kommentemet, hogy azért ne legyek olyan durva, és már mondtam, mik az Álcák terve.//


Ciklon összevert, de nem érdekelt. Ezzel is csak bizonyította, hogy Álcának való, nem Bukottnak. Optimusz meg pofázott Ciklon "nemes lelkéről", meg hogy nekik van igazuk, nem nekem, meg idegbeteg vagyok, meg hogy nem mindegyik ember gonosz blablabla. csak forgattam a szemem, mikor b akarta mesélni, hogy a bukottak az állatokat is védelmezik, pedig nem igaz, mert ugyanúgy lekezelik ők is, mint az emberek. Akkor én maga Unicron vagyok!
~ Pff na persze! Félelemből voltak veletek, nem kedvességből! Azok sem kedves, jóságos angyalok voltak, hanem ugyanolyan gyilkológépek voltak, mint Ultra Magnusz! ~ morogtam gondolatban. Mikor Optimusz kijelentette, nem hagyhatom el a várost, megkérdeztem:
- És örökre szól vagy amíg a drágalátos ember "barátai" el nem felejtik az egészet? Mert ahogy ismerem a magyarokat, azok már le se szarják egy hónap múlva az egészet. Amúgy is tojok rá, mit gondolnak majd ezek után rólam maguk is, akkor sem történt volna másképpen ha jó kiskutya módjára teljesítem a parancsot... Remélem ha megölnek, akkor nem élesztenek fel, hiszen Ciklon is mondta, hogy nem kellek ide, és állítólag a feletteseimnek mindig igaza van.- itt már gúnyosan mondtam nem érdekelve, ha felpofoznak vagy megint összevernek. Majd mikor mondták, hogy elmehetek, még ennyit mondtam Ciklonnak:
- Egyébként onnan vettem, hogy az ágyasa lehetett, hogy a hangja alapján Havasi lehet, plusz úgy pofázott önmagáról, mintha egy farkasfalkában élne, ahol ő az alfanőstény. És a helyébe nem lenne olyan nemes "lelkem", mert csak kihasználják. - és elmentem a lakhelyem felé.
~ Átkozott Judy, mindenről ő tehet! Elkapom egyszer, és akkor a beleit a városok felett fogom szélnek ereszteni, hogy mindenki lássa, egy Predaconnal senki nem szórakozhat!! Meg ezek az elkorcsosult Bukottak is megbánják a napot, amióta lekezelnek engemet!
Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 12:57 am

Jhiaxus szinte olvasott a gondolataidban, úgyhogy éppen ezért nézett rád nagyon sötét tekintettel a maszkja mögül. De mivel ő jobban szánta a fiatalokat, de még egy olyan buta Predacon lányt is, mint te, ezért nem mondta el Optimusznak, miféle undorító gondolataid voltak.
- AMíg a hadsereg és a terraniaiak figyelme jobban az Álcákra fog terelődni, és ők nem a barátaim. - magyarázta Optimus. - Attól, hogy vannak sajnos emberek a földön, akik épp olyan kegyetlenek, mint az Álcák, még nem kell mindenkit lekezelned, vagy bántanod. Majd meglátod, lesz ember, aki majd meg fogja neked tanítani, hogy vannak köztük jók is, akkor majd megértesz mindent. De addig is mostantól fogva nem tűrök több tiszteletlenséget és engedetlenséget! Azt mondod, nem érdekel téged semmi, és az se, ha megölnek... hát rendben van, majd legközelebb senki se fog megmenteni téged, ha legközelebb gondolkozás nélkül, ostoba fejjel nekirontasz ok nélkül olyasvalakinek, aki miatt nagyobb bajba kerülsz. Imádkozz, hogy ne Vortex kapjon el. Ő rosszabb, mint a halál, második sorban Bukott után. Jhiaxus tudna neked mit mesélni róla.
Persze nem gondolta ezt komolyan, és bár a Bukottjai többje Álca volt, akik veréssel tudják kezelni a dolgokat, ő a múltbel sérelmeit leszámítva még mindig a régi Optimus volt. Soha nem akarna bántani, vagy megölni másokat, csak ha kényszerítik. Kivéve Ultra Magnus, akire egy teljes cybertroni túlélő haragszik.
- Mit képzelsz, te zsemtelen pulyka! - szólalt meg Ciklon. - Attól, hogy valaki havasi, még nem kell előítéletekkel vádolnod a fajtámat! Mint havasi elárulom neked, hogy a havasi nőneműek szerény, büszke lányok és asszonyok! Soha nem élnek ilyen kifejezésekkel, de viszont a Predaconok simán. Végül is mik vagytok ti? Időszakonként tüzelő önző dögök... tisztelet a kivételnek. - itt Blackarachniára mutat.
- Engem hagyj ki. -sziszegte Blackarachnia.
- De te azért sem vagy olyan önző és tiszteletlen, mint a fajtársad!
- Elég lesz, Ciklon. - szólt rá Optimus. - Te pedig Hószárny, menj a lakkörletedre, és ne is lássalak egy darabig! Rád férne egy kis gondolkozás és egy alapos személyiségcsere, ha azt akarod, hogy tiszteljenek téged.
Lelépsz, közben még mindig nem akartad megérteni, miről van szó. Lassan a többiek is elvonulnak, azonban Jhiaxus maradásra bírta Optimuszt és Blackarachniát.
- Hószárny valóban rövid látkörű, és nem akar tovább látni az állatoknál. Muszáj megmutatni neki, hogy van más fontosabb dolog is, mint az állatok, és nem mindenki olyan rossz, mint hiszi, csak mert látott néhány kegyetlen Autobotot és embert.
- Kitaláltad, mivel büntetnéd meg? - kérdezte Optimus.
- Igen, kitaláltam. - bólintott az ős Transformer. - De ez alaposan meg fogja viselni egy életre Hószárnyat, de legalább megtanulja a leckét. Elején ez fájdalommal és kínszenvedéssel fog járni, deo lyanokkal, amiket ő se bír elviselni, de később, ahogy átmegy ezen, át fog mindent értékelni az életben. Blackarachnia, ez lesz a te legfontosabb feladatod. Neked kell ezt megtenned Hószárnnyal, közben tanítsd.
- Biztos ezt akarja, nagy bölcs vezér? - kérdezte Blackarachnia. - Biztos, hogy ez jó ötlet?
- Hószárny bizalmát az összes Bukottunk közül egyedül te nyerted el, és mint fajtárs, neked kell őt átsegítened. - mondta nagy komolyan Jhiaxus.
- Ráadásul szemmel is tarthatod őt. - értett egyet Optimus. - Így ha valami rosszabn sántikál, közbe tudsz avatkozni, és meg tudod neki mutatni, hogy mi a leghelyesebb.
- Ahogy akarják. - bólintott Blackarachnia, majd póz üzemmódban elaraszolt utánad.
- Csak Blackarachnia képes rá. - ismételte Jhiaxus, majd felállt a helyéről, és elsántikált.
Optimus reménykedve fordutl vissza a munkájához. Most már nem volt más hátra, mint valahogy elsimítani az ügyet, és valami ügyes csellel lebuktatni az igazi bűnöst a hadsereg előtt. Abben egészen biztos volt, hogy az egészről te is tehetsz. Ha nem bukkantál volna fel Protos és az Álcák közötti harcban, hogy bántsad Judyt, akkor hasznos információkkal visszatértél volna ide egyből, nem találkoztál volna Settivel, és nem kente volna rád a nukleáris robbantást, a másik küldetés is sikerült volna, Ciklno se bukott volna le és senki se került volna szorult helyzetbe. Nem szabad neked kimenned a városból, mert a felszínen egy egész bolygó vadászik rád, és ha elkapnak, és kiszednek belőled mindent, akkor mindennek vége. A Bukottak nem mutogathatják meg magukat a nyílvánosságban, amíg nem teljesül be az, amire készülnek. Ha ez sikerül, majd akkor fognak megmutatkozni mindenki előtt.
Ekkor egy jeelt érzékelt. Olyan jelet, amit régóta nem... egy Autobot van a bolygón. Vajon miféle Autobot? Magányos? Ultra Magnusznak dolgozik? Vagy egykori csapattársa volt? A jelek szerint valóban Autobot az illető, de azt nem tudhatta, hogy az olyaski, aki a tanítványa és egyben a barátja volt...
Vissza az elejére Go down
Hószárny

Hószárny


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Feb. 03.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 2:42 am

Rögtön elmentem meg sem hallgatva azt a szánalmas Ciklont. Hitvány Álca volt, aki az is marad örökre. Nem kell nekem személyiségcsere, egy Predacon csak akkor kap tiszteletet, ha nem játssza meg az engedelmes gyenge kiskutyát! Ahogy beléptem a lakókörletembe, valaki teljes erejéből fejbe vágott hátulról. Eszméletlenül terültem el a földön, de így is éreztem az ütéseket és a szúrásokat, amiket főként végtagba kaptam, és azt, hogy két katona beszél.
- Kötözd meg, nehogy elmenjen a Medikushoz! - parancsolt egy idősebb férfihang.
- Biztos, hogy jó ötlet? -
kérdezte egy fiatalabbik.
- Biztos! Ez miatt a szuka miatt bukott le Ciklon és ment kudarcba a küldetés! Ha Optimuszék nem büntetik meg kegyetlenül ahogyan a Predaconokat kell, akkor majd mi! - éreztem, hogy felkapnak és elvisznek valahova. Aztán bedobnak valahová.
- Holnap is úgy megverjük, amint magához tér hogy lebénul egy életre!
- És akkor az összes többi hozzá hasonló idióta is megtanulja, hogy senki se szegheti meg mások parancsát?
- Pontosan! -
válaszolta az idősebb hang, majd bezárva az ajtót mentek el, otthagyva egy ládába haldokolni.

Vissza az elejére Go down
Protos Prime
Admin



Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Feb. 11.

Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem EmptySzomb. Dec. 15, 2012 5:58 am

A két Bukott majdnem elment a helyszínről, amikor egyszer csak hallod, hogy megszólítja őket egy női hang.
- Ejnye fiúk... Hószárny már kapott eleget Ciklontól.
- Bla... Black... Blackarachnia úrnő?? Hát ön mit csinál itt??
- Éppen Hószárnyat kerestem, hogy végrehajtsam rajta a büntetését, amit rászabott Optimus Prime.
- Akkor felesleges úrnő... mi már gondoskodtunk róla...
- Csak az a baj, hogy nem ilyen büntetést akartam véghez vinni. Talán meg kellett volna kérdeznetek valamelyikünket, hogy most akkor mi van, és akkor nem kell most megbüntetnem titeket, amiért jóváhagyás nélkül büntettetek.
Hallod, hogy a két Bukott, aki durván összevertek és szurkáltak téged, fájdalmasan és kétségbeesve üvöltenek. Ütések hallatszottak, majd tompa puffanások. A két Bukott ziháltak a verés után.
- Legközelebb a Hószárnyhoz hasonló eseteket inkább a feletteseitekre bízzátok, ostobák. - sziszegte Blackarachnia. - Most pedig fogjátok magatokat, és vonszoljátok el a hátsófeleteket Red Alerthez. Szerencsétek, hogy ő és a másik két medicon mindenkit szán, máskülönben nem szívesen ápolna hozzátok hasonló önbíráskodó alakokat. Márha a mérgem hatására még el tudtok odáig jutni.
Hallod, ahogy a két Bukott sietősen, de fájdalmasan vonszolják magukat az egészségházba. Kinyílik a szemeteskonténer teteje, és a fekete özvegy felkap a hátára, hogy elvigyen a szerelőkhöz.
- Egy jó Predacon mindig körülnéz, hogy ne érje váratlan támadás. Ebből látszik, hogy túl fiatal, éretlen, rövid látókörű és tudatlan vagy. - mondta Blackarachnia, de nem vághatsz vissza neki, mert annyira összevertek, hogy beszélni se tudsz. De Blackarachnia ezt nem szidásként, inkább tanításként mondta neked. - De ne félj, ezek ketten többé nem fognak megverni, de a többiek sem. Ha mégis, keress meg. Azért számíts rá, hogy a Bukottak egy ideig haragudni fognak rád a történtek miatt. És ebben igazuk is van. Meggondolatlanul cselekedtél, és veszélybe sodortál minket. De már nincs mit tenni. Elviszlek Red Alerthez, majd ő kezelésbe vesz téged. Aztán majd később megbeszélünk mindent.

//Egészségház//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fővezérlőterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fővezérlőterem   Fővezérlőterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fővezérlőterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers - War of the Terranians :: Egyéb területek :: Bukottak városa-
Ugrás: